Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Wielkie wyzwanie

Spotkanie marszałka z dziennikarzami lokalnych mediów.

W urzędzie marszałkowskim odbyło się spotkanie marszałka województwa warmińsko-mazurskiego Gustawa Brzezina z dziennikarzami lokalnych mediów.

- Dziękuję za przyjęcie zaproszenia na spotkanie, które, mam nadzieję, pozwoli nam się lepiej poznać - powiedział marszałek, witając dziennikarzy.

Podczas spotkania dziękował przedstawicielom mediów za rzetelne informowanie mieszkańców Warmii i Mazur o działalności urzędu, jak i za promocję regionu.

Wiele czasu poświęcił na omówienie dotychczasowego sposobu wykorzystania funduszy unijnych w latach 2007-2013.

- Przed nami wielkie wyzwanie. W perspektywie lat 2014-2020 mamy do wykorzystania jeszcze większe fundusze unijne, ale ukierunkowane na rozwój regionalnej gospodarki. Jest to niepowtarzalna okazja do rozwoju gospodarczego Warmii i Mazur - podkreślał Brzezin. Zauważał, że ważną rolę w tym czasie odegrają media, które winny informować przedsiębiorców o możliwości pozyskania i wykorzystania unijnych pieniędzy.

Podczas spotkania przedstawiciele mediów mówili o problemach funkcjonowania lokalnych mediów, zwłaszcza ich sytuacji finansowej. Rozmawiano również o współpracy urzędników z dziennikarzami.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma