Nowy numer 25/2018 Archiwum

Frombork. Każdy ma swoją drogę

Wybierzesz ulice miasta czy bezdroża?

27 marca, Elbląg - Frombork. W nocy z 27 na 28 marca odbędzie się Ekstremalna Droga Krzyżowa. Rozpocznie się ona w piątek 27 marca Mszą św. w parafii św. Brata Alberta w Elblągu. Ostatnia stacja EDK - w sobotę 28 marca o godz. 6.30 - znajduje się w katedrze Wniebowzięcia NMP i św. Andrzeja we Fromborku. Droga Krzyżowa zakończy się wystawieniem Najświętszego Sakramentu. Na uczestników EDK będzie czekała kawa i herbata w kanonii św. Iganacego. informacje i zapisy: elglag.edk@gmail.com, tel. 519858899.

27 marca, parafia Wniebowzięcia NMP i św. Andrzeja. O godz. 17 spod krzyża misyjnego na dziedzińcu katedralnym wyruszy procesja z krzyżem. Idziemy ulicami Katedralną, Młynarską, ZHP, Osiedle Słoneczne, Kolonia Robotnicza na cmentarz kanonicki. Tam będzie miała miejsce stacja XII przy krzyżu i modlitwy o beatyfikację Sługi Bożego kan. Władysława Świtalskiego w 70. rocznicę śmierci męczeńskiej. Dalej ogrodami kanonickimi do kaplicy maryjnej i zakończenie w katedrze Mszą św. o Krzyżu Świętym - informują duszpasterze z Fromborka.


 


 

 

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma