Nowy numer 24/2018 Archiwum

Bartoszyce. Przez całe miasto

Zaproszenie do wspólnego przeżywania Męki Pańskiej.

20 marca, Droga Krzyżowa ulicami miasta

O godz. 19 spod kościoła św. Jana Ewangelisty i MB Częstochowskiej wyruszy procesja z krzyżem. Wierni w wielkopostnym nabożeństwie przejdą ulicami Mazurską, Ofiar Oświęcimia, pl. Konstytucji, 3 Maja, Kętrzyńską oraz Rynkową. 

 

27 marca, parafialna pielgrzymka do Głotowa.

Parafia św. Brunona organizuje wyjazd na parafialną drogę krzyżową do Kalwarii Warmińskiej w Głotowie, k. Dobrego Miasta. Zapisywać się można w zakrystii po Mszach św. 

 

29 marca, Droga Krzyżowa w niedzielę palmową.

W niedzielę poprzedzającą Wielki Tydzień ulicami Bartoszyc przejdzie Droga Krzyżowa. Początek o godz. 15 z kościoła św. Jana Ewangelisty i MB Częstochowskiej, zakończenie w kościele św. Brunona. Rozważania przygotowuje młodzież z bartoszyckich parafii, a wielkopostne nabożeństwo organizowane jest w ramach przygotowań do Światowych Dni Młodzieży.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma