Nowy numer 24/2018 Archiwum

Nidzica. Krzyż znakiem zwycięstwa

Co roku w nabożeństwie bierze udział ponad 200 osób.

27 marca, po Mszy św. o 18.00 - parafia pw. bł. Bolesławy Lament - Droga Krzyżowa ulicami miasta.

Droga Krzyżowa w każdy piątek: godz. 17 dla dzieci; 18.00 - ogólna oraz o 19.00 - dla młodzieży
Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w niedziele o 18.00

 

29 marca (Niedziela Palmowa),  godz. 20.00 - parafia pw. Miłosierdzia Bożego - Droga Krzyżowa z kaplicy na ul. Robotniczej do nowego kościoła przy ul. Konopnickiej. W tym roku rozważania przygotowane są w myśl hasła: „Krzyż znakiem zwycięstwa”.

Droga Krzyżowa w każdy piątek po Mszy św. o 9.00, o 16.00 - dla dzieci i po Mszy o 17.00.

Gorzkie Żale w niedziele o 16.30

 

W Wielki Piątek (3 kwietnia), o godz. 15.00. Parafia Niepokalanego Poczęcia NMP i św. Wojciecha. Droga Krzyżowa ulicami miasta dla wszystkich mieszkańców Nidzicy. Początek i zakończenie w kościele pw. Parafia Niepokalanego Poczęcia NMP i św. Wojciecha. Rozważania przygotowuje wspólnota Odnowy w Duchu Świętym. - Od kilkunastu lat mieszkańcy Nidzicy gromadzą się, by wspólnie rozważać Mękę Jezusa Chrystusa. Co roku w nabożeństwie bierze udział ponad dwieście osób - mówi ks. Tadeusz Lewdarowicz i zachęca, by w ten szczególny dzień, w Godzinę Miłosierdzia, spędzić czas z konającym Chrystusem.

Droga Krzyżowa - piątki Wielkiego Postu: dzieci godz. 16.30; dorośli godz.17.30
Gorzkie Żale - niedziele Wielkiego Postu o godz. 17.30

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma