Nowy numer 24/2018 Archiwum

Pięć lat na Świętej Warmii!

Minęło już 5 lat współpracy archidiecezji warmińskiej z GN. Była to okazja do spotkań redaktora naczelnego z warmińskimi pasterzami.

Od 2010 roku "Posłaniec Warmiński" jest częścią "Gościa Niedzielnego". W tej chwili dociera do większości warmińskich parafii i zadomowił się na stałe wśród wiernych na tych terenach. Okazją do podsumowania minionego czasu była wizyta ks. Marka Gancarczyka. - Cieszę się, że współpraca w redagowaniu edycji warmińskiej naszego tygodnika układa się dobrze. Pragniemy dotrzeć do jak największej liczby czytelników, bo jest to nasza misja niesienia prawdy o człowieku i świecie. Przy tej okazji pragnę podziękować za zaangażowanie w promocję "Gościa Niedzielnego" księżom arcybiskupom, proboszczom i osobom świeckim - mówił.

Podczas pobytu na Warmii redaktor naczelny GN spotkał się z abp. Wojciechem Ziembą i abp. Józefem Górzyńskim. Podczas rozmów poruszono między innymi tematy związane z dalszą promocja tygodnika na Warmii i Mazurach.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma