Nowy numer 28/2018 Archiwum

Od poloneza do orkiestry

Już 31 maja Marsz dla Życia i Rodziny w Olsztynie. Po nim odbędzie się wielki rodzinny piknik w parku Centralnym.

Zabawę podczas pikniku poprowadzi wodzirej Szymon Puławski. - W tym roku Marsz dla Życia i Rodziny kończy się piknikiem rodzinnym w parku Centralnym. Wzorem roku poprzedniego chcemy rozpocząć piknik, wchodząc do parku krokiem poloneza. Będę miał przyjemność czuwać nad choreografią - mówi wodzirej.

- Piknik w tym roku zapowiada się bardzo ciekawie, bo będzie połączony z miejskim dniem dziecka. Spodziewamy się wielu stanowisk z grami i konkursami dla dzieci, będą bardzo ciekawe stoiska planetarium i biblioteki, będą również występy kukiełek. Niewątpliwą atrakcją, nie tylko dla najmłodszych, będzie występ uznanej kilkudziesięcioosobowej orkiestry ze szkoły muzycznej z Olsztyna. Wystąpi również zespół Dziecięce Niebo. Mamy nadzieję, że będzie to bardzo sympatyczny, rodzinny czas. Park Centralny sprzyja rodzinnemu wypoczynkowi. Zabierzmy koce i prowiant i spotkajmy się rodzinnie już 31 maja - zachęca Szymon Puławski.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma