Nowy numer 44/2020 Archiwum

Czas dla rodziny

Wychowankowie Domu dla Dzieci "Nad Jeziorem" nr 2 w Olsztynku przeżywali ostatnio integracyjne spotkanie, w którym wzięli udział ich biologiczni rodzice.

Uroczystość obchodzono w Ośrodku Agroturystycznym „Leśna Chata” w Tolejnach. W imprezie wzięły udział rodziny biologiczne dzieci, wychowankowie placówki, wychowawcy, pracownicy i dyrektor Danuta Suchenek-Pikoluk. Przygotowano program artystyczny w wykonaniu dzieci i młodzieży, zorganizowano liczne konkursy, zabawy sportowe.

Dzieci za udział w konkursach otrzymały upominki i dyplomy. Podczas wspólnego grillowania wszyscy śpiewali piosenki. Gospodarze „Leśnej Chaty” zorganizowali ognisko z kiełbaskami, można też było spróbować pajdy chleba ze smalcem i ogórkiem małosolnym, jak również bigosem własnej roboty. Nie mogło zabraknąć słodkiego poczęstunku dla zaproszonych gości. Wszyscy miło spędzili czas w gronie rodzinnym. Słoneczna pogoda pozwoliła na spacer w pobliskim lesie. Tegoroczną uroczystość sponsorowali: Tymbark S.A., Gospodarstwo Rybackie Swaderki.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama