Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Pani Dulska pod brzozą przejdź do galerii

Dorośli mogli wysłuchać sześciu spektakli, dzieci bawiły się z klaunami na boisku. Przez Bartąg w ciągu kilku godzin przewinęło się kilkaset osób.

Do podolsztyńskiej miejscowości zjechali się miłośnicy sztuki na X Festiwal Teatrów Amatorskich „Pod brzozą”. Na scenie wystawiono pięć spektakli, które zaprezentowały dzieci ze szkoły podstawowej w Rusi, teatr „W biegu” z Olsztyna, teatr z Grazyn, teatry„Pal licho” z Dobrego Miasta”,„Prawie dorosły” z Bartąga i „Kokon” z Olsztyna. Na zakończenie odbył się koncert Jarosława Chojnackiego pt. „Scena życia”.

Jubileuszowy festiwal połączony był z podziękowaniami organizatorom z Bartąga za wieloletnie zaangażowanie i poświęcenie na rzecz promocji sztuki. Irena Derdoń, wójt gminy Stawiguda, wręczyła dyplomy dla najbardziej zaangażowanych. Na boisku przy przedszkolu odbyły się także zabawy dla dzieci, prowadzone przez grupę ze Szczytna.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma