Nowy numer 49/2020 Archiwum

Wszystkie panie zwyciężyły

"Stempelki" okazały się lepsze od "Top Secret".

Dwanaście drużyn wzięło udział w I Wojewódzkim Turnieju Siatkówki Plażowej Kobiet o Puchar KWP w Olsztynie. Rywalizowały z sobą dwuosobowe zespoły z Sądu Rejonowego w Olsztynie, Sądu Okręgowego w Olsztynie, Warmińsko-Mazurskiego Urzędu Marszałkowskiego w Olsztynie, Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych, olsztyńskiego Oddziału TVP, Komendy Powiatowej Policji w Iławie, z Komendy Miejskiej i Wojewódzkiej Policji w Olsztynie, Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej w Kętrzynie oraz olsztyńskiej Straży Miejskiej.

Ostatecznie, po zaciętym meczu między policyjną drużyną „Top Secret” i „Stempelkami” ze Straży Granicznej, zwycięstwo odniosły strażniczki. To w ich ręce trafiło najważniejsze trofeum - puchar komendanta wojewódzkiego policji insp. Marka Walczaka. Komendant, podsumowując turniej, podziękował paniom za świetną zabawę. - Wszystkie panie zwyciężyłyście. Dziękuję za świetną zabawę, sportową rywalizację i już dziś zapraszam na turniej za rok - powiedział komendant.

Organizatorem I Wojewódzkiego Turnieju Siatkówki Plażowej Kobiet była Komenda Wojewódzka Policji w Olsztynie, wspólnie z Zarządem Wojewódzkim NSZZ Policjantów w Olsztynie, we współpracy z Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Olsztynie, a patronatem objął go Prezydent Miasta Olsztyna.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama