Nowy numer 24/2018 Archiwum

Ściągaj legalnie

W Parku Centralnym znalazły się specjalne regały, z których można pobrać legalnie muzykę, filmy czy e-booki.

Już po raz drugi do stolicy Warmii i Mazur zawitał ogólnopolski projekt „Kultura na Widoku”.

W Parku Centralnym w Olsztynie pojawiła się biblioteka pod chmurką - pięć regałów, z których można legalnie pobrać ponad 900 utworów.

To filmy, muzyka, e-booki oraz gry. Wystarczy smartfon lub tablet i za pomocą darmowej sieci Wi-Fi można się cieszyć w pełni legalną, często również darmową kulturą.

"Kultura na Widoku" to multimedialny projekt, który daje dostęp do bogactwa zasobów legalnych źródeł kultury w cyfrowym wydaniu, dosłownie i w przenośni, wychodząc naprzeciw współczesnemu odbiorcy.

Jeśli ktoś woli sprawdzić ofertę wirtualnej biblioteki, może zajrzeć na stronę www.kulturanawidoku.pl.

Projekt „Kultura na Widoku” będzie w Olsztynie do końca sierpnia. Ta akcja jest dziełem Fundacji Legalna Kultura, a partnerami strategicznymi są Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Polski Instytut Sztuki Filmowej.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma