Nowy numer 21/2018 Archiwum

Jednak Senat

Lidia Staroń powalczy w wyborach do Senatu jako kandydat niezależny.

Lidia Staroń, która przez wiele lat była związana z Platformą Obywatelską na początku sierpnia opuściła partię (więcej o tym TUTAJ). Od samego początku pojawiały się pogłoski, że być może zwiąże swoją przyszłość np. z Prawem i Sprawiedliwością. Sama mówiła, że niezależnie od tego czy i z jakiej partii wystartuje w nadchodzących wyborach, to cały czas będzie walczyła o przywracanie wiary w sprawiedliwość.

Dziś Lidia Staroń poinformowała, że będzie startowała w wyborach do Senatu jako kandydat niezależny. Podkreśliła, że co prawda bardziej naturalne byłoby kandydowanie na posła, ale w naszej ordynacji wyborczej nie istnieje taka możliwość dla kandydatów niezależnych. Dlatego zdecydowała się na start w wyborach do Senatu. W okręgu olsztyńskim Lidia Staroń będzie rywalizować m.in. z senatorem PO i rektorem UWM prof. Ryszardem Góreckim czy prof. Selimem Chazbijewiczem, który jest popierany przez Prawo i Sprawiedliwość.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma