Nowy numer 28/2018 Archiwum

Jednak Staroń

Prawo i Sprawiedliwość w wyborach do senatu poprze Lidię Staroń.

Lidia Staroń oficjalnie ogłosiła start w wyborach parlamentarnych. Deklarowała, że wystartuje jako kandydat niezależny do senatu. Tak też będzie, startuje ze swojego komitetu "Lidia Staroń - Zawsze po stronie ludzie", ale w wyborach poprze ją Prawo i Sprawiedliwość. 

Oznacza to również, że Prawo i Sprawiedliwość nie wystawi w wyborach do senatu w okręgu olsztyńskim swojego kandydata, którym miał być prof. Selim Chazbijewicz.

Jerzy Szmit, szef regionalnych struktur PiS-u, poinformował, iż ta decyzja zapadła w Warszawie, na szczeblu ogólnopolskim.
 

« 1 »
oceń artykuł
TAGI:

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma