Nowy numer 33/2018 Archiwum

Darmowe tramwaje w 2015 roku!

Już za tydzień - w sobotę 19 grudnia - zacznie działać komunikacja tramwajowa w Olsztynie. Równo o 12.00 wyruszą na ulice stolicy Warmii i Mazur pierwsze składy.

Wielką niespodzianką była deklaracja prezydenta Piotra Grzymowicza o darmowych przejazdach tramwajowych do końca roku 2015.

Długotrwałe prace przez ostatnie miesiące utrudniały codzienne życie olsztynianom, jednak dzięki systemowi linii tramwajowych z centrum miasta mają zniknąć korki samochodowe, co pozwolić mieszkańcom szybko przemieszczać się śródmieściu.

W Olsztynie jest obecnie zarejestrowanych 100 tys. aut, co powoduje ciągłe problemy z przemieszczaniem się w godzinach szczytu.

 

 

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma