Nowy numer 44/2020 Archiwum

Bóg tak chciał, my nie

Takie proste słowa, a tak trudno czasem je powiedzieć. Czasami wydaje się nawet, że już nie ma sensu. Ale dla tych słów zawsze warto.

Trwa nasz konkurs walentynkowy Kocham. Jak to trudno powiedzieć! Więcej o nim można przeczytać TUTAJ, ale generalnie jest bardzo prosty - wystarczy zrobić walentynkę i wysłać do nas, pokazać innym, a przede wszystkim ukochanej osobie, że nam zależy. Bo na to nigdy nie jest za późno, choćby nie wiem jak źle nam się wydwało, że jest.

- Bóg tak chciał, my na pewno nie - mówią Kamila i Mariusz. Na rekolekcje, na Spotkania Małżeńskie, trafili, kiedy wydawało im się, że już nie ma sensu się starać, że to już na pewno jest koniec. - Na początku rekolekcji nie odzywaliśmy się do siebie, bo niby o czym ma rozmawiać małżeństwo, które ten związek chce już zakończyć? Jednak tak jak w Kanie Galilejskiej woda naszego małżeństwa, która już śmierdziała, zamieniła się w wino. Tak właśnie na to patrzymy. Nie prosiliśmy o to nigdy Matki Bożej, ale Ona się za nami wstawiła. Wyjechaliśmy umocnieni, zobaczyliśmy w naszym małżeństwie światło. Patrzyłem na żonę jako dar, dar dany i zadany. Tam, na tych rekolekcjach doświadczyliśmy zmartwychwstania naszej miłości i spotkaliśmy się jako mąż i żona - mówią małżonkowie.

Popatrz inaczej na Żonę/Męża i pokaż to, wyślij Walentynkę!

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama