Nowy numer 33/2018 Archiwum

Chcesz coś zmienić?

Już w najbliższą niedzielę w parafii św. Franciszka z Asyżu w Olsztynie rozpoczynają się Rekolekcje Ewangelizacyjne Odnowy.

- REO to zaproszenie Boga do swojego życia, a z Jego obecnością już nic nie będzie takie samo jak wcześniej. Rekolekcje prowadzą do spotkania z Bogiem, który kocha, i do pogłębionej decyzji oddania się Chrystusowi jako Panu - mówi Marcin Kwiatkowski, prowadzący REO.

Rekolekcje Ewangelizacyjne Odnowy skierowane są przede wszystkim do studentów - Wspólnota "Soli Deo Omnia", która prowadzi rekolekcje, działa w środowisku akademickim.

- Spotykamy się w domu parafialnym o godz. 19. Naszym podstawowym tematem będzie kerygmat - Dobra Nowina o zbawieniu. Będziemy odkrywać prawdy wiary, prawdziwą miłość Boga do nas, która ma nas doprowadzić do przyjęcia Chrystusa jako naszego Pana i Zbawiciela - tłumaczy M. Kwiatkowski.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma