Nowy numer 28/2018 Archiwum

Misyjny konkurs

Dzieci i młodzież mogą wziąć udział w konkursie, który wpisuje się w obchody 1050. rocznicy chrztu Polski. Do 11 kwietnia można przesłać swoje prace.

Muzeum Misyjno-Etnograficzne Księży Werbistów zorganizowało 3. edycję konkursu „Gdy myślę misje...”. Tym razem hasłem wiodącym są słowa: „Zanim ochrzcił się Mieszko - misje wśród naszych przodków”.

- Tegoroczna tematyka ma służyć pogłębieniu wiedzy na temat pracy misyjnej wśród naszych przodków oraz poszerzeniu wiedzy uczestników o tym ważnym okresie w historii naszego państwa. Nie bez znaczenia jest również sprawa rozwijania kreatywności, wrażliwości i wyobraźni plastycznej, reżyserskiej oraz literackiej uczestników konkursu - mówi o. Wiesław Dudar SVD, dyrektor muzeum.

Konkurs skierowany jest do dzieci i młodzieży z całej Polski i zagranicy. Jury wybierze najlepsze prace w trzech kategoriach: plastycznej, literackiej i filmowej. Można je nadsyłać do 11 kwietnia 2016 roku.

Więcej szczegółowych informacji można uzyskać TUTAJ.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma