Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Nasze powołanie

Pomagamy nauczyć się, jak w praktyce przekazywać Dobrą Nowinę.

Szkoła Nowej Ewangelizacji św. Filipa w Mrągowie zaprasza na Kurs Pawła.

- Jest to propozycja, którą kierujemy do osób zewangelizowanych i pragnących dzielić się tą radością osobistego spotkania z Jezusem z innymi ludźmi. Pomaga ona nauczyć się, jak w praktyce przekazywać Dobrą Nowinę o Jezusie. Zapraszamy osoby ze wspólnot i z parafii - mówi ks. Jacek Gorzelany MS.

Kurs trwa od 1 do 10 lipca. - Przyświecać nam będą słowa z Ewangelii św. Marka: „Idźcie na cały świat i głoście Ewangelię wszelkiemu stworzeniu”. Naszym powołaniem jest mówienie o Jezusie, Jego nauce, radości i wolności, którą On nam daje - dodaje ks. Jacek.

Osoby chętne do udziału w rekolekcjach mogą dzwonić do ks. Jacka - tel. 693 075 864.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma