GN 28/2018 Archiwum

Otwarte serca

Pracownicy, wolontariusze i podopieczni Caritas Archidiecezji Warmińskiej przybyli na pielgrzymkę do Gietrzwałdu.

- Caritas odpowiada na głos papieża Franciszka, który wezwał, by w roku Miłosierdzia podjąć trud pielgrzymowania - tłumaczy ks. Paweł Zięba, dyrektor warmińskiej Caritas.

Do Sanktuarium Matki Boskiej w Gietrzwałdzie przybyli w pielgrzymkach (pieszych i autokarowych) pracownicy, wolontariusze z parafialnych zespołów i szkolnych kół Caritas, a także podopieczni, łącznie z bezdomnymi.

- Chcemy podziękować Bogu za wielkie dobro, jakie dzieje się w tym roku, a także w całym naszym życiu. Będziemy również prosić za wszystkich potrzebujących pomocy, by znaleźli otwarte serca, chętne ręce do pomocy - żeby było wiele osób, które chcą pomagać potrzebującym - mówi ks. Zięba.

Po przybyciu do Gietrzwałdu uczestnicy pielgrzymki Caritas wzięli udział we Mszy św. w gietrzwałdzkiej bazylice, a następnie odbył się festyn rodzinny połączony z występami artystycznymi, konkursami i zabawą.

 

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma