Nowy numer 42/2018 Archiwum

Miłość nasza codzienna

Było to proste, ale poruszające świadectwo.

W parafii pw. św. Jana Ewangelisty i Matki Boskiej Częstochowskiej w Bartoszycach odbył się koncert ewangelizacyjny zespołu „Moja Rodzina”.

- Wiele mówi się o kryzysie rodziny, zajmują się tym papież, synod biskupów. Poprzez ten koncert członkowie zespołu chcieli dać pozytywne świadectwo o rodzinie - wyjaśnia ks. Krzysztof Patejuk.

„Moją Rodzinę” tworzą Aldona i Artur Wiśniewscy razem z dziećmi. Dali oni świadectwo swojego życia z Bogiem i odkrywania Go w sakramencie małżeństwa.

- Scharakteryzowali oni swoją miłość jako codzienne starania, aby sobie nawzajem służyć i walczyć ze swoim egoizmem dla dobra całej rodziny. Było to proste, ale poruszające świadectwo, potwierdzone dodatkowo wspaniałym śpiewem i grą na chwałę Boga, w której widać było autentyzm przeżywania wiary - dodaje ks. Krzysztof.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy