Nowy numer 42/2019 Archiwum

Uwaga! Nadchodzą...

Po mieście krążą duże grupy młodych ludzi...

… są w podobnym wieku, poruszają się w dużych, zorganizowanych grupach, często ubrani w kolorowe stroje. W Olsztynie da się ich łatwo zauważyć. Różni ich jedna zasadnicza cecha – jedna grupa jest wpatrzona w swoje smartfony, druga grupa jest wpatrzona w niebo.

Pierwsza grupa to uczestnicy zbiorowego szaleństwa znanego jako Pokemon GO: w całym mieście szukają wirtualnych pokemonów. Każdy jest nierozerwalnie związany ze swoim telefonem, wymieniają się informacjami, gdzie można spotkać rzadkie okazy pokemonów.

Druga grupa to uczestnicy zbiorowego działania znanego jako ŚDM GO: w całym mieście szukają ciekawych ludzi, zabytków, pozytywnych emocji. Każdy jest nierozerwalnie związany z otaczającymi go ludźmi, wymieniają się serdecznością, uśmiechem i miłosierdziem.

Z którą grupą pójdziesz? Będziesz łapać pokemony czy zbawienie?

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL