Nowy numer 45/2018 Archiwum

Weekend bez tramwajów

W sobotę i niedzielę w Olsztynie nie będą kursowały tramwaje.

Powodem jest konieczność naprawy torowiska. Prace będą prowadzone wzdłuż ulic Witosa, Płoskiego, Sikorskiego i Tuwima. W sobotę rano (od około godziny 10) zostaną zawieszone kursy wszystkich trzech linii tramwajowych w stolicy Warmii i Mazur.

Na czas trwania prac zostaną uruchomione specjalne zastępcze linie autobusowe Z-1 (od Wysokiej Bramy do Kanta) oraz Z-2 (Dworzec Główny-Kanta). Dojazd na trasie Dworzec Główny-Kortowo zapewnia linia autobusowa nr 103.

Na początku sierpnia dojdzie do jeszcze jednej zmiany komunikacyjnej w stolicy Warmii i Mazur: od 1 sierpnia korekcie ulegnie trasa linii 110 w kierunku Jakubowa/Dywit. Dotychczas autobusy przejeżdżały ulicą Głowackiego, od sierpnia autobus z ul. Kołobrzeskiej pojedzie do ul. Kościuszki, a stamtąd na aleję Piłsudskiego. W związku z tym przystanek Teatr Lalek w kierunku Jakubowa będzie przeniesiony na Kołobrzeską za skrzyżowaniem z ul. Głowackiego. Trasa powrotna bez zmian.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy