Nowy numer 21/2018 Archiwum

Widzimy się w sobotę!

Spotkanie młodzieży w Rybakach.

Już w tę sobotę do Rybak przyjedzie ponad 1000 młodych osób na diecezjalne rozpoczęcie przygotowanie do przyjęcia sakramentu bierzmowania.

- Nasze zaproszenie kierujemy przede wszystkim do młodzieży z 3 klas gimnazjum, dla nich będzie to bezpośrednie przygotowanie do przyjecie bierzmowania - tłumaczy ks. Bartłomiej Matczak z Wydziału Duszpasterskiego Kurii Archidiecezji Warmińskiej, organizatora spotkania.

Tegoroczne spotkanie będzie się odbywało pod hasłem „Misja Effatha”. - Chcemy dotrzeć do młodych ludzi z Dobrą Nowiną, dlatego też w trakcie odbędzie się akcja ewangelizacyjna. Świadectwo swojego życia będą dawali ludzie młodzi z różnych ruchów religijnych a także członkowie zespołu „Wyrwani z niewoli”. Punktem kulminacyjnym będzie nabożeństwo odnowienia przyrzeczeń chrzcielnych z obrzędem effatha - mówi ks. Matczak.

 

Plan spotkania w Rybakach:

12.00 - zawiązanie wspólnoty

13.30 - Msza św. pod przewodnictwem abp. Józefa Górzyńskiego

14.30 - posiłek

16.00 - koncert „Wyrwanych z niewoli”

17.30 - nabożeństwo

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma