Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Koronka między blokami

Odmawiając koronkę do Bożego Miłosierdzia stali się świadkami prawdy dla mieszkańców miasta.

Młodzież z VIII LO i Gimnazjum Nr 8 w Olsztynie uczestniczyła w akcji „Iskra Bożego Miłosierdzia”. O godzinie 15:00, wraz ze swoim katechetą Sebastianem Polakowskim, wyszli ze szkoły, by uczestniczyć w modlitwie na skrzyżowaniu niedaleko placówki.

- Odmawiając koronkę do Bożego Miłosierdzia staliśmy się świadkami prawdy dla mieszkańców osiedla, które leży w pobliżu Sanktuarium Miłosierdzia Bożego. Bo iskrę modlitwy można przekazać w każdym miejscu. Zdobywając najbliższe otoczenie dla miłości miłosiernej, daliśmy wyraz kontynuacji założeń Światowych Dni Młodzieży, aby świadczyć o Bogu w przestrzeni publicznej, która szczególnie dzisiaj potrzebuje wyrazistości - mówi Sebastian Polakowski.

Podkreśla, że Rok Jubileuszowy Miłosierdzia Bożego i udział pokolenia młodych w akcji „Iskra Bożego Miłosierdzia” to wyraz widzialnej obecności ŚDM, która dojrzewa w młodym człowieku, by przynieść dobre owoce.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma