Nowy numer 24/2018 Archiwum

Piknik Malucha

Wszystko, co najlepsze dla najmłodszych w Srokowie.

Na terenie Szkoły Leśnej w Nadleśnictwie w Srokowie odbył się Piknik Malucha w ramach realizowanego przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Srokowie projekt "Rodzina wiejska bez przemocy". Projekt ten jest finansowany ze środków Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w ramach konkursu Programu Osłonowego "Wspieranie Jednostek Samorządu Terytorialnego w Tworzeniu Systemu Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie" oraz Gminę Srokowo.

Na piknik zostali zaproszenie najmłodsi mieszkańcy gminy Srokowo razem z rodzicami. W programie znalazło się mnóstwo atrakcji: występy dzieci z Domu Kultury w Srokowie, pokaz Zumby, teatr Art-Re z Krakowa, "Cyrk Mały Ale Doskonały" ze Srokowa, pokazy służb mundurowych.

Nie zabrakło również poczęstunku oraz konkursów z atrakcyjnymi nagrodami.

Współorganizatorami Pikniku Malucha byli przedstawiciele Gminnego Ośrodka Kultury w Srokowie, Srokowskiego Stowarzyszenia "Sukces Każdego Dziecka", Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Srokowie, Komendy Powiatowej Policji w Kętrzynie oraz Nadleśnictwa w Srokowie.

« 1 »
oceń artykuł
TAGI:

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma