Nowy numer 24/2018 Archiwum

Za grzechy satanistów i okultystów

Tradycjonaliści zapraszają do modlitwy w szczególne dni: 31 października i 2 listopada.

Wzorem ubiegłego roku Duszpasterstwo Wiernych Tradycji Łacińskiej w Diecezji Świdnickiej przygotowuje dwie celebracje liturgiczne: w poniedziałek (31 października) o 20.00 w kościele Krzyża Św. w Świdnicy będzie celebrowana Wigilia uroczystości Wszystkich Świętych z Liturgii Godzin. "Zachęcamy do wspólnej modlitwy w intencji wynagradzającej za grzechy satanizmu i okultyzmu" - napisał w zaproszeniu ks. Julian Nastałek.

Natomiast we wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych (2 listopada) o 19.00 w kościele Krzyża Św. w Świdnicy będzie celebrowana uroczysta Msza św. trydencka żałobna Requiem z obrzędem absolucji za zmarłych.

Oprawę muzyczną zapewnia katedralna schola cantorum "Exultet".

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma