GN 24/2018 Archiwum

Była Moc!

Moc Uwielbienia w kościele św. Franciszka z Asyżu w Olsztynie.

W kościele akademickim zespół Mocni w Wierze poprowadził Moc Uwielbienia. Modlitewne spotkanie rozpoczęło się Mszą św., a po niej nastąpiło czuwanie i adoracja Najświętszego Sakramentu.

– Chcemy łączyć się we wspólnym uwielbieniu. Każdy może i powinien wielbić Pana Boga za jego dary tak, jak potrafi – my staramy się to robić m.in. śpiewem. Ważne, żeby dziękczynienie i uwielbienie pochodziło z serca – mówi Piotr Serbintowicz, dyrygent zespołu.

Zebrani na wspólnej modlitwie szczególnie polecali Bogu Weronikę Sądej, której serduszko zaraz po urodzeniu będzie potrzebowało operacji.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma