Nowy numer 33/2018 Archiwum

Parafia w mediach

Już w sobotę rusza Szkoła Wolontariuszy Parafialnych.

Wydział Duszpasterski zaprasza serdecznie na kursy w ramach Szkoły Wolontariuszy Parafialnych. Pierwszy kurs „Parafia w mediach” odbędzie się już w najbliższą sobotę, 26 listopada w sali Kurii Archidiecezji Warmińskiej.

Zaproszenie na kurs skierowane jest do wszystkich, którzy są zainteresowani tworzeniem biuletynów i gazetek parafialnych, stron internetowych i profili w mediach społecznościowych. Poruszane tematy będą dotyczyć m.in. celu założenia parafialnej strony internetowej, podstaw prawa autorskiego dotyczącego zdjęć, grafiki czy tekstów, PR w sieci i wiele innych. Kurs poprowadzi Marek Nackowski, odpowiedzialny za śląską filię Diakonii Komunikowalna Społecznego Ruchu Światło-Życie; fotograf, administrator stron internetowych, organizator warsztatów, specjalista od PR.

W kursie mogą uczestniczyć zarówno osoby świeckie jak i duchowni. By wziąć udział w kursie należy wysłać zgłoszenie na adres duszpasterstwo@archwarmia.pl do 24 listopada. Ilość miejsc ograniczona.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma