Nowy numer 33/2018 Archiwum

Miłość w rodzinie nigdy nie zginie

Pod takim hasłem będziemy obchodzić w przyszłym roku Warmińsko-Mazurskie Dni Rodziny.

Podczas spotkania zespołu programowego zgłoszono 99 propozycji, z których - jak podkreślają członkowie zespołu - wiele było bardzo ciekawych i oddawało ducha przedsięwzięcia, które na Warmii i Mazurach odbędzie się już po raz 19.

- Proponowano hasła tematycznie związane były przede wszystkim ze znaczeniem jakości życia rodzinnego, zdrowiem i profilaktyką, rolą małżeństwa jako podstawy trwałej rodziny czy znaczeniem polityki prorodzinnej - mówią członkowie zespołu przygotowującego W-M Dni Rodziny.

Wszystkie hasła zostały głęboko przeanalizowane i przedyskutowane, a spośród prawie 100 propozycji (m.in. Rodzina kluczem szczęścia; Rodzina - moje korzenie, moje skrzydła; Inwestuj swój czas w rodzinę) w drodze głosowania wybrano hasło „Miłość w rodzinie nigdy nie zginie”.

Warmińsko-Mazurskie Dni Rodziny to wyjątkowe w skali naszego kraju wydarzenie, które odbywa się w wielu miastach całego województwa - to ponad 1000 inicjatyw każdego roku.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma