Nowy numer 33/2018 Archiwum

Pokaż nam swoje święta

Świąteczny konkurs fotograficzny.

Podobnie jak w ubiegłym roku zapraszamy naszych czytelników do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym: "Pokaż nam swoje święta".

Zapraszamy Państwa do podzielenia się z nami świątecznym szopkami Bożonarodzeniowymi: tymi, które znajdują się w naszych domach czy kościołach. Na zdjęcia szopek czekamy pod adresem olsztyn@gosc.pl do 2 stycznia (poniedziałek).

Wszystkie nadesłane zdjęcia opublikujemy 3 stycznia na naszej stronie internetowej. Następnie internauci swoimi głosami oddawanymi na poszczególne zdjęcia zdecydują, które szopki są najbardziej atrakcyjne. Trzy najlepsze fotografie nagrodzimy upominkami.

W mailu razem ze zdjęciem prosimy zawrzeć krótki opis miejsca, gdzie znajduje się szopka. Konieczne jest również podanie autora zdjęcia oraz kontakt (adres, telefon) do osoby zgłaszającej.

Na fotografie czekamy do 2 stycznia. Głosowanie rozpocznie się 3 stycznia i potrwa do 7 stycznia.

Regulamin konkursu znajduje się TUTAJ.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma