GN 42/2020 Archiwum

Za nami bardzo aktywny rok

Noworoczne spotkanie u marszałka województwa.

Tradycyjnie na początku roku marszałek województwa warmińsko-mazurskiego zaprasza na spotkanie przedstawicieli lokalnych mediów. - Chcę bardzo serdecznie podziękować za zapewnianie komunikacji pomiędzy samorządem województwa a społeczeństwem regionu Warmii i Mazur - powiedział na rozpoczęcie spotkanie marszałek Gustaw Marek Brzezin. Podkreślił, że praca dziennikarzy jest dla samorządu niezwykle istotna, i liczy, że współpraca między urzędem marszałkowskim a mediami będzie nadal bardzo owocna.

Krótko podsumował minione miesiące. - To był bardzo aktywny rok, w którym doświadczyliśmy wielu ważnych wydarzeń na całym świecie, które bacznie śledziliśmy również na Warmii i Mazurach - jak choćby wybory w Stanach Zjednoczonych czy tragiczne zamachy terrorystyczne - zaznaczył marszałek.

- W naszym województwie warto podkreślić dwie rzeczy, jeśli chodzi o rok 2016: spadek bezrobocia - od trzech lat ten spadek jest wyraźny - i dobry wynik naszego lotniska. Mieliśmy w planie 30 tys. odprawionych pasażerów, a było ich 47 tys. - podkreśla marszałek Brzezin.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama