Nowy numer 25/2018 Archiwum

Nasze wybory

Mają wpływ nie tylko na nas, ale na innych również.

Podczas ferii nie ma przerwy od spotkań z Jezusem. W Nowym Kawkowie w domu rekolekcyjnym Zacheusz trwa właśnie Oaza Modlitwy dla dzieci ze szkoły podstawowej.

- Tematem naszych rekolekcji są wybory. Wybory, które były podejmowane przez Pana Boga, przez świętych, wybory, z którymi każdy z nas mierzy się codziennie - tłumaczy moderator ks. Michał Tyczyński.

- Nasze rozważania opieramy na przykładach z życia Pana Jezusa i świętego brata Alberta, którego rok obchodzimy - dodaje Paulina Malinowska, moderatorka.

- Staramy się przekazać dzieciom, że decyzje, jakie podejmujemy w naszym życiu, mają wpływ nie tylko na nas samych, ale również na wspólnotę, w której żyjemy, na ludzi, którzy są wokół nas - mówi ks. Tyczyński.

Ogółem podczas ferii zimowych w Oazach Modlitwy uczestniczy ponad 200 osób. - Przed nami jeszcze dwa turnusy - jeden dziecięcy w Nowym Kawkowie i jeden dla młodzieży w Glotowie - mówi Julita Depczyńska.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma