Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Rozmodlony "Zacheusz"

Nie mogłam się doczekać przyjazdu. Tu są wspaniali ludzie, śpiewamy dużo, modlimy się, zaprzyjaźniamy - mówi Ania.

Wczoraj ostatni uczestnicy rekolekcji wyjechali do domów. Ale ośrodek „Zacheusz” w Nowym Kawkowie tylko na jedną noc opustoszał. Dziś kolejna grupa oazowiczów przyjechała, by z Bogiem spędzić drugi tydzień zimowych ferii. Moderatorem kolejnego turnusu jest ks. Karol Misiewicz.

Kiedy przyjechał do ośrodka, dzieci już na niego czekały. Przywitały tabliczką czekolady i wyśmienitym sokiem. - Cieszę się, że tak mnie witają. Podczas rekolekcji rozmawiamy o wierze, Bogu, relacjach i naszej codzienności - mówi kapłan.

Obecny turnus zakończy się w niedzielę. - Nie mogłam się doczekać przyjazdu. Tu są wspaniali ludzie, śpiewamy dużo, modlimy się, zaprzyjaźniamy - mówi Ania.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma