Nowy numer 25/2018 Archiwum

O roli dziadków w rodzinie

Św. Jan Paweł II mówił o nich "duchowe bogactwo rodziny".

Katolickie Stowarzyszenie "Civitas Christiana" oddział w Olsztynie organizuje dla babć i dziadków spotkanie „Rola dziadków w rodzinie”, które odbędzie się 22 lutego o 17.00 w siedzibie oddziału przy ul. Prosta 5/6, sala na I piętrze.

- Chcemy wspólnie zastanowić się, jak ważny jest dialog między pokoleniami. Jak budować dobrą komunikacje, czyli jak się dogadać, gdy nie chcą gadać - tłumaczy Iwona Dziak z "Civitas Christiana".

Spotkanie poprowadzi ks. dr Michał Tunkiewicz, posiadający wieloletnie doświadczenie jako nauczyciel akademicki na Wydziale Teologii UWM w Olsztynie. Prowadził już zajęcia dydaktyczne z wiedzy o rodzinie, jest prezesem Forum Prorodzinnego - Stowarzyszenia Wspierania Działań Prorodzinnych, koordynatorem ogólnopolskim Olimpiady Wiedzy o Rodzinie i autorem projektu Orszak Trzech Króli w Olsztynie.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma