Nowy numer 43/2019 Archiwum

Krok do pełnego życia

Zacznij wreszcie przebaczać!

W parafii Chrystusa Odkupiciela Człowieka w Olsztynie odbył się kolejny Wieczór Chwały zorganizowany przez Szkołę Nowej Ewangelizacji "Emaus". Rozpoczął się on od Mszy św., której przewodniczył ks. Andrzej Pluta, proboszcz.

Po zakończonej Eucharystii pojawili się Jacek "Heres" Zajkowski i Piotr Zalewski, czyli "Wyrwani z Niewoli". Od kilku lat jeżdżą po całej Polsce, ewangelizując i dając świadectwo swojego życia. Opracowali autorski program profilaktyczny, grają koncerty, dzielą się niezwykłymi historiami, których doświadczyli. Podczas Wieczoru Chwały mówili przede wszystkim o wolności.

- Słuchajcie, każdego dnia w modlitwie prosimy: "...i odpuść nam nasze winy, jako i my odpuszczamy naszym winowajcom...". To jest to, to jest klucz do pełnego życia - przebaczenie! - mówił Jacek "Heres" Zajkowski. W prostych słowach tłumaczył, że przebaczenie innym jest konieczne do osiągnięcia prawdziwego szczęścia. - Są takie rzeczy w życiu, które przerastają każdego człowieka. Człowieka! Ale nie ma takich spraw, które by przerastały Boga. Właśnie wtedy trzeba się zwrócić do Niego - mówił w kościele.

"Wyrwani z Niewoli" opowiadali o swoim życiu, a po świadectwie poprowadzili adorację Najświętszego Sakramentu i uwielbienie.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama