Nowy numer 42/2019 Archiwum

Pokazujemy prawdę

Fundacja Pro - Prawo do Życia rozpoczęła akcję "Szpitale bez aborterów".

Dziś przy scenie staromiejskiej w Olsztynie pojawili się członkowie fundacji Pro - Prawo do Życia, którzy przekonywali przechodniów, że aborcja to zabójstwo.

- Dzisiejszymi wydarzeniami w całej Polsce rozpoczynamy kampanię „Szpitale bez aborterów”. Każdego dnia w Polsce zabijane są dzieci w wyniku aborcji - odpowiedzialność za to leży nie tylko po stronie polityków, ale również lekarzy, którzy nie korzystają m.in. z klauzuli sumienia i wybierają zabijanie dzieci - mówi Łukasz Kotowski, wolontariusz Fundacji Pro-Prawo do Życia z Olsztyna.

Podczas akcji na olsztyńskiej starówce pokazywane były na banerach konsekwencje aborcji, a z głośników płynęły słowa m.in. o tym, że dzieci, które przeżyją aborcję nie są ratowane, a zostawione, by umarły.

- W ramach naszej akcji będziemy stali pod szpitalami, gdzie wykonuje się aborcję, a także w miejscach publicznych i będziemy pokazywali prawdę. Domagamy się tego, by dzieci w szpitalach były leczone, a nie mordowane - podkreśla Kotowski.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL