Nowy numer 28/2018 Archiwum

Czas na rodzinę

Rusza konkurs plastyczny w związku z Marszem dla Życia i Rodziny.

Marsz dla Życia i Rodziny przejdzie ulicami Olsztyna już po raz szósty 11 czerwca. Należy się do niego jednak odpowiednio przygotować. W tym roku Komitet Organizacyjny Marszu dla Życia i Rodziny, przy współpracy Warmińsko-Mazurskiego Kuratorium Oświaty w Olsztynie, organizuje konkurs plastyczny „Czas na rodzinę” na wykonanie eksponatu (baneru, transparentu, flagi, makiety, formy przestrzennej itp.), który rodzina zaprezentuje w czerwcu podczas Marszu - wtedy też nastąpi rozstrzygnięcie konkursu.

- Naszym celem jest przede wszystkim promowanie wartości rodzinnych, umacnianie więzi międzypokoleniowych i twórcze spędzanie czasu w rodzinie - podkreślają organizatorzy.

W konkursie przewidziane są atrakcyjne nagrody (tablet, ikona, gry planszowe, książki, puzzle i inne).

Regulamin konkursu - wymagania, termin nadsyłania prac i inne informacje - można znaleźć TUTAJ.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma