Nowy numer 45/2019 Archiwum

Srokowo wspomina JPII

12. rocznica śmierci papieża Polaka.

Pamiętamy - to tytuł srokowskich obchodów dwunastej rocznicy odejścia do Domu Ojca naszego ukochanego rodaka papieża Świętego Jana Pawła II.

2 kwietnia o 15.30 w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury wystąpiły zespoły działające przy Domach Kultury w Srokowie oraz w Barcianach . Pieśni wspominające nauki, życie, pontyfikat i tęsknotę za Ojcem Świętym płynęły z serc występujących artystów w wieku od przedszkolaków do seniorów. Ogółem na scenie wystąpiło siedemdziesiąt osób. Koncert odbył się w dniu zakończenia rekolekcji parafialnych w Srokowie.

Na zakończenie koncertu ks. prał. Kazimierz Sawostianik oraz przedstawicielka Akcji Katolickiej pani Anna Sawicka podziękowali wykonawcom i organizatorom.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama