Nowy numer 42/2019 Archiwum

Z innej perspektywy

„Spojrzenie” na Mękę Pańską w Centrum św. Jakuba.

W Centrum św. Jakuba w Olsztynie odbył się wieczór słowno-muzyczny „Spojrzenie”. - Czas pasyjny to dobry moment, by się zatrzymać, zastanowić. Chcieliśmy, by miało to wymiar słowny, a także muzyczny - tłumaczy ks. Paweł Grzesiak. Wieczór przygotowali wikariusze parafii św. Jakuba oraz osoby zaangażowane w duszpasterstwo akademickie.

- Tytuł „Spojrzenie”, ponieważ chodzi nam o to, by z różnych stron spojrzeć na Mękę Pańską, pokazujemy ją z perspektywy różnych osób, które towarzyszyły Jezusowi na różnych etapach Jego życia, a także Męki - mówi ks. Grzesiak. Podczas wieczornicy pojawiły się więc postacie Matki Boleściwej, Marii Magdaleny, Piotra, Weroniki czy Judasza.

Wieczór miał formę słowno-muzyczną: ks. Grzesiak oraz ks. Marcin Kuciński rozmawiali ze sobą o różnych postaciach, a wszystko było przeplatane pieśniami pasyjnymi.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
TAGI:

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL