Nowy numer 41/2019 Archiwum

A Ty wiesz...

...jak rozmawiać z dziećmi o Bogu?

Katolickie Stowarzyszenie "Civitas Christiana" zaprasza na spotkania warsztatowe "Jak rozmawiać z dzieckiem o Bogu?".

- Będziemy mówić o tym, jak prowadzić dzieci do Pana Boga. Jak pomóc im odkryć, że są przez Niego kochane i wartościowe w Jego oczach. Będziemy szukać konkretnych, prostych sposobów, jakie rodzice mogą realizować w codziennym życiu - tłumaczą organizatorzy.

Spotkanie odbędzie się 20 maja w dwóch miejscach - w Olsztynie w Centrum św. Jakuba (początek o godz. 10) oraz w Ostródzie przy Zespole Szkół im. św. Dominika Savio (początek o godz. 14). Spotkania poprowadzi Aleksandra Karasowska, psycholog, licencjonowany trener PTP, która przez wiele lat prowadziła terapię dzieci, a także szkolenia i konsultacje dla rodziców. Jest autorką wielu publikacji z zakresu profilaktyki, wychowania oraz pomocy dziecku i rodzinie, prowadzi szkolenia dla nauczycieli i wychowawców, a także innych grup zawodowych oraz wykłady dla rodziców chrześcijańskich w parafiach.

Wstęp na spotkania jest bezpłatny, a w Olsztynie organizatorzy zapewniają opiekę dla dzieci od 5 lat po wcześniejszym zgłoszeniu na: iwonadziak@civitaschristiana.pl.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL