Nowy numer 42/2019 Archiwum

Wiemy, czego nam trzeba

Nie chodzi tylko o to, żeby mieć jak najtaniej - mówi Natalia Hulecka.

Od początku tego roku za pozyskiwanie nowych partnerów do ogólnopolskiej Karty Dużej Rodziny odpowiada Związek Dużych Rodzin Trzy Plus. Na Warmii i Mazurach zajmuje się tym Natalia Hulecka.

- Wcześniej to zadanie spoczywało na pracownikach urzędów wojewódzkich.. Zmieniło to na pewno sposób patrzenia – z innej perspektywy widzi partnerów urzędnik, a z innej negocjatorzy tacy jak ja, którzy sami mamy duże rodziny, korzystamy z KDR i wiemy, czego nam trzeba, z kim rozmawiać, podpowiadają nam to też znajomi z innych dużych rodzin. I tak np. oprócz takich miejsc jak kina, baseny czy teatry, wśród miejsc, gdzie duże rodziny mają zniżki znajdują się choćby osiedlowe warzywniaki - mówi N. Hulecka.

Zachęca rodziny, by zgłaszać propozycje miejsc, gdzie warto wynegocjować zniżkę, a przedsiębiorcom i usługodawcom tłumaczy, że im się to zwyczajnie opłaca. - Rodziny wielodzietne to klient hurtowy – w sklepie spożywczym kupią nie kilogram jabłek, ale skrzynkę. A nawet jeśli wezmą kilogram, to kolejnego dnia przyjdą po następny. Zyskują również darmową reklamę – Karta Dużej Rodziny to rozpoznawalna marka. Do tego dochodzi jeszcze najlepszy możliwy marketing: szeptany, gdyż posiadacze KDR polecają sobie nawzajem te miejsca. Rodziny sprawdzają, kto oferuje zniżki - i nie chodzi tylko o to, żeby mieć jak najtaniej. My najzwyczajniej doceniamy to, że ktoś rozumie nasze potrzeby, że w jakiś sposób nas wspiera - tłumaczy Natalia.

Z Natalią można się skontaktować telefonicznie pod numerem 732 988 391, przez e-mail: natalia.hulecka@3plus.pl lub platformę http://zglosswojafirme.3plus.pl/

Cały wywiad z Natalią Hulecką będzie można przeczytać w 21. numerze Posłańca Warmińskiego – Gościa Niedzielnego.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL