Nowy numer 43/2019 Archiwum

Zmarnuj z Nim czas

Wieczór Uwielbienia odbył się w Sanktuarium Matki Bożej w Gietrzwałdzie.

Uwielbienie pod hasłem „Błogosław duszo moja Pana” odbyła się równo na miesiąc przed rocznicą rozpoczęcia objawień. Wieczór zorganizował Chór Warmii i Mazur. - Pomyśleliśmy, że skoro w tym roku przeżywamy taki wspaniały jubileusz, to będziemy uwielbiać Boga pieśniami, do udziału zaprosiliśmy również naszych kolegów, muzyków. Nasz proboszcz, gdy opowiedzieliśmy mu o tym pomyśle, to od razu powiedział, że bardzo dobrze, bo zazwyczaj tylko prosimy i prosimy, a trzeba przecież też dziękować. Każdy może dziękować za co chce - rodzinę, przyjaciół, udany rok, na pewno każdy ma za co dziękować - mówi Alicja Kucharzewska-Samko, dyrygent chóru.

- Jeśli miałbym porównywać, to Basia i Justyna przed 140 laty nie miały takiego spotkania jak my dzisiaj - twierdzi ks. Tomasz Tyszkiewicz CRL. - Spotkanie z Jezusem jest jeszcze ważniejsze niż z Jego Matką. Po to się Maryja objawia, żeby doprowadzić do Syna - tłumaczył duszpasterz i zachęcał do całkowitego zostawienia wszystkich swoich spraw Jezusowi. - Każdy z nas ma swoje trudności, problemy, zadania. Dziś to wszystko tu zostaw, zajmij się Jezusem, a On zajmie się twoimi problemami. Po prostu „zmarnuj” z Nim trochę czasu - mówił ks. Tyszkiewicz.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama