Nowy numer 42/2019 Archiwum

Co to za wariaci?

My, głupi w oczach świata...

Taka sytuacja - Marsz dla Życia i Rodziny w Ostródzie, podbiegam do przodu, żeby mieć zdjęcie całości Marszu. Czekam na odpowiedni moment do zrobienia zdjęcia, coraz wyraźniej słychać orkiestrę, śpiewy, okrzyki i już mam wciskać spust migawki, kiedy pan siedzący obok na murku uprzejmie zagaduje: „Oho... znowu jacyś wariaci idą, co?”. Szybko wyprowadziłem go z błędu i doszliśmy zgodnie do wniosku, że akurat w tym pochodzie przeważa normalność.

Chociaż gdyby tak popatrzeć na całą sytuację - duże rodziny, rodzice poświęcające karierę dla wychowania dzieci, a mimo to wszyscy zadowolenie - oczami dzisiejszego świata to faktycznie można by uznać, że jednak wariaci. Jednak nie my pierwsi i nie ostatni - już św. Paweł pisał, że to co głupie w oczach jest właśnie tym, co wybrał Bóg (por 1 Kor 1, 27). Lepiej więc mimo wszystko być wybranym przez Boga wariatem niż pominiętym mędrcem.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL