Nowy numer 43/2019 Archiwum

Zmiany w muzeum

Piotr Żuchowski nowym dyrektorem Muzeum Warmii i Mazur.

Zarząd województwa podjął dziś (poniedziałek, 29 maja) uchwałę powołującą z dniem 1 czerwca nowego dyrektora Muzeum Warmii i Mazur w Olsztynie. Piotr Żuchowski, który zwycięsko przeszedł procedurę konkursową, stanowisko obejmie 1 czerwca.

Żuchowski na stanowisku dyrektora Muzeum Warmii i Mazur zastąpi Elżbietą Jelińską, której z końcem maja kończy się kadencja.

Piotr Żuchowski to były wicemarszałek województwa warmińsko-mazurskiego, od 2007 do 2008 podsekretarz stanu i następnie do 2015 sekretarz stanu w Ministerstwie Kultury i Dziedzictwa Narodowego, od 2010 do 2015 generalny konserwator zabytków.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama