Nowy numer 42/2019 Archiwum

Zawsze będę z Wami!

Książka o Gietrzwałdzie dla dzieci.

Na rynku wydawniczym ukazała się kolejna, już 6. z kolei, książka z serii „Bohaterowie Nieba”. Są to książki dla dzieci, które opowiadają historie świętych - m.in. św. Jakuba czy bł. Doroty z Mątów. Najnowsza książka s. Kamili Leszczyńskiej CSC „Zawsze będę z wami!” to opowiadanie o objawieniach Matki Bożej w Gietrzwałdzie.

- Pomysł wyszedł od ks. Macieja Bartnikowskiego, dyrektora warmińskiego wydawnictwa diecezjalnego. Jest dużo książek o Gietrzwałdzie, ale nie było jeszcze żadnej skierowanej do dzieci. A ja właśnie w tym czuję się najlepiej, w zasadzie dla dorosłych pisać nie umiem - śmieje się. s. Kamila.

Książka opowiada historię objawień gietrzwałdzkich oczami 13-letnich wizjonerek. Znajdziemy w niej nie tylko przesłanie Matki Bożej, ale też codzienne życie dziewczynek - obowiązki, radości, smutki, relacje z opiekunami, rówieśnikami, proboszczem ks. Augustynem Weichselem - opisy pielgrzymek, reakcji pątników i wiele innych. Wszystko okraszone gwarą warmińską.

Książkę „Zawsze będę z Wami!” można kupić m.in. w księgarni diecezjalnej bądź zamówić w Warmińskim Wydawnictwie Diecezjalnym.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
TAGI:

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL