Nowy numer 43/2019 Archiwum

Czas na rodzinę!

Już w niedzielę Marsze dla Życia i Rodziny.

W Nidzicy i Ostródzie Marsze dla Życia już się odbyły (więcej TUTAJ), a już w niedzielę, 11 czerwca, radosne pochody przejdą ulicami m.in. Olsztyna. Jak tłumaczą organizatorzy Marsz to promocja wartości rodzinnych, szacunku dla każdego życia i okazja dla rodzin na wspólne spędzenie czasu.

Tegoroczne hasło brzmi „Czas na rodzinę!”, które wskazuje nie tylko, że silne rodziny są gwarancją rozwoju Polski. Hasło skierowane jest również do samych rodzin - chodzi o to, by nie zamykać się w swoim (często wirtualnym) świecie i spędzić czas właśnie w gronie rodziny. Taką szanse daje choćby Marsz dla Życia i Rodziny.

W tym roku w Olsztynie Marsz odbędzie się już po raz 6. Rozpocznie się Mszą św. w kościele Najświętszego Serca Pana Jezusa o godz. 13. O 14.15 Marsza ruszy w kierunku Parku Centralnego - tam odbędzie się piknik rodzinny z licznymi atrakcjami (w programie m.in. gry, zabawy, występy muzyczne, grochówka z kotła).

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama