GN 42/2019 Archiwum

Życiowy cel

Dzień Modlitw o Powołania do Małżeństwa.

Duszpasterstwo Rodzin Archidiecezji Warmińskiej oraz Katolickie stowarzyszenie Civitas Christiana zaprasza 17 czerwca do konkatedry św. Jakuba w Olsztynie na wspólną modlitwę o powołania do małżeństwa.

- Rodzina jest najważniejszym i najistotniejszym celem życia każdego człowieka. Rodzina rozpoczyna się wraz z zawarciem związku małżeńskiego oraz pojawieniem się potomstwa. W obecnych czasach małżeństwo jest zagrożone, ponadto coraz mniej par decyduje się na zawarcie sakramentalnego małżeństwa. Modlitwa jest nam potrzebna - tłumaczy Mateusz Rutynowski z olsztyńskiego oddziału Civitas Christiana.

Spotkanie rozpocznie się w samo południe od Mszy św. w konkatedrze św. Jakubie, a Eucharystii będzie przewodniczył ks. Bartłomiej Koziej, diecezjalny duszpasterz rodzin. Po Mszy św. w Centrum św. Jakuba konferencję wygłosi ks. Wojsław Czupryński, pojawi się również świadectwo małżonków.

Serdecznie zapraszamy!

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama