Nowy numer 42/2019 Archiwum

Najcenniejsze jest spotkanie

Rodzinny festyn parafialny w Miłakowie.

W parafii Podwyższenia Krzyża Świętego w Miłakowie miał miejsce VI Rodzinny Rajd Rowerowy połączony z Parafialnym Dniem Dziecka. Rajd jak co roku rozpoczął się od Mszy św., po której każdy z uczestników otrzymał identyfikator oraz dziesiątkę różańca. Do rajdu zapisało się 181 rowerzystów, a trasa liczyła ponad 6 km.

Na starcie Gwardian o. Arkadiusz Czaja poświęcił rowery błogosławiąc uczestników rajdu, a Policja pouczyła o zasadach bezpiecznego korzystania z dróg.

Festyn odbył się na boisku przy ul. Dworcowej - nie zabrakło atrakcji, licznych zabaw, wręczenie medali za rajd rowerowy i losowania nagród-upominków. - Zabawy, animacje przygotowane przez artystów sztuki cyrkowej sprawiły wiele radości najmłodszym uczestnikom rajdu. Jednak najcenniejsze jest zawsze spotkanie w gronie przyjaciół spędzając niedzielę aktywnie w gronie rodzinnym, na świeżym powietrzu - podsumowuje o. Leon Barczak asystent Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej w Miłakowie.

Imprezy zostały zorganizowane przez POAK w Miłakowie i parafię Podwyższenia Krzyża Świętego.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL