GN 42/2019 Archiwum

Orędzie z Gietrzwałdu

Nowe słuchowisko o objawieniach Matki Bożej.

W tym roku obchodzimy 140. rocznicę objawień Matki Bożej w Gietrzwałdzie. Od 27 czerwca do 16 września 1877 r. Maryja ukazywała się dwóm dziewczynkom - Justynie Szafryńskiej i Barbarze Samulowskiej.

Już od najbliższej niedzieli, 25 czerwca, na antenie Radia Olsztyn będzie można słuchać "Orędzia z gietrzwałdzkiego klonu". Autorem słuchowiska jest dziennikarz radiowy Zenon Złakowski. Kolejne, 10-minutowe części słuchowiska, a jest ich łącznie czternaście, będą emitowane co tydzień w kolejne niedziele o 8.45, a powtarzane w poniedziałek o 20.50.

Będzie to okazja, aby bliżej poznać osoby widzące oraz innych mieszkańców Gietrzwałdu i okolic, ich poglądy, emocje oraz klimat tych niezwykłych wydarzeń sprzed 140 laty.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama