Nowy numer 42/2019 Archiwum

Przyjdź do Źródła

W Mrągowie odbędą się rekolekcje, które poprowadzi o. Joseph Vadakkel.

Parafia św. Rafała Kalinowskiego w Mrągowie zaprasza na „Wakacje z Duchem Świętym”. W najbliższy wtorek, 11 lipca, rozpoczną się rekolekcje, które poprowadzi charyzmatyczny misjonarz z Indii o. Joseph Vadakkel.

Ojciec Vadakkel to jest misjonarzem Misyjnej Kongregacji od Najświętszego Sakramentu, głosi rekolekcje na całym świecie. Założył centra rekolekcyjne "Eucharystyczny Płomień" w Niemczech i Belgii, od kilku lat odwiedza również inne kraje, jak Polska, Słowacja, Słowenia czy Czechy. Prowadzi rekolekcje dla rodzin, kapłanów, osób starszych i samotnych, dzieci i młodzieży oraz wszystkich, którzy chcą słuchać słowa Bożego.

Ma szczególny dar radości w Duchu Świętym, a jego głoszenie jest bardzo mocno zakorzenione w Piśmie Świętym, które cytuje z pamięci. Cechą charakterystyczną wszystkich spotkań czy rekolekcji z o. Vadakkelem jest również adoracja Najświętszego Sakramentu oraz błogosławieństwo wiernych relikwiami świętych Kościoła.

Do Mrągowa po raz pierwszy przybył w 2014 roku. Tegoroczne wakacyjne rekolekcje odbędą się pod hasłem: „Chrystus Źródłem Wody Żywej”.

Rekolekcje odbędą się 11 i 12 lipca. Plan wygląda następująco:

17.00 - adoracja Najświętszego Sakramentu

18.00 - Msza św.

19.00 - konferencja

20.00 - modlitwa i posługa charyzmatyczna

21.00 - Apel Jasnogórski

W środę możliwość skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL