Nowy numer 43/2019 Archiwum

Maryja czeka właśnie na ciebie!

Już za miesiąc Ogólnopolskie Czuwanie Młodych na Polach Gietrzwałdzkich.

Z okazji 140. rocznicy objawień Matki Bożej 2 września w Gietrzwałdzie odbędzie się spotkanie młodzieży. - Chcielibyśmy nadać temu wydarzeniu wymiar ogólnopolski, zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby wziąć w nim udział - mówi ks. Jarosław Dobrzeniecki, koordynator spotkania.

Dodaje, że to wydarzenie ma zwrócić uwagę młodych ludzi na słowa, które Matka Boża przekazała wizjonerkom. - Chcemy dotrzeć z Jej przesłaniem do młodych, przypomnieć o wartości modlitwy, przede wszystkim o wartości modlitwy różańcowej, do której tak zachęcała Maryja. Będziemy też przypominać o znaczeniu tego miejsca dla Polski, dla całego świata - mówi ks. Dobrzeniecki.

Do spotkania został jeszcze miesiąc, w parafiach prowadzone są zapisy chętnych na przyjazd do Gietrzwałdu, poszukiwani są także wolontariusze. - Uczestniczenie w podobnych wydarzeniach jako wolontariusz jest wspaniałym doświadczeniem i pozwala jeszcze pełniej wszystko przeżywać - zachęca Paulina Sułkowska.

Wszelkie informacje dostępne są pod numerem: 693 244 585 lub mejlowo: sdmwarmia@wp.pl.

Maryja czeka właśnie na ciebie!  

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama